SMG: Info and News

[Sarah] I Know What You Did Last Summer

21. května 2011 v 23:49 | Hanka.piper
Název: Tajemství loňského léta / I Know What You Did Last Summer

Režie: J. Gillespie
Hrají: S. M. Gellarová, J. L. Hewittová, B. Wilsonová, R. Phillippe, F. Prinze ml.
Horor USA (1997)

Příjemný večer se pro skupinu přátel změní v tragédii. O rok později se pro ně společné tajemství stává noční můrou. Někdo ví, co se stalo a chce se mstít. (97 min)

Během oslav Dne nezávislosti dojde v malém rybářském městečku k tragédii. Rozjaření kamarádi Ray a Barry se svými přítelkyněmi Helen a Julií srazí autem muže, který šel po krajnici. Přes protesty dívek se kluci rozhodnou vše zamlčet a hodí tělo do moře. O rok později dostane Julie vzkaz, z něhož je zřejmé, že někdo ví, co se loni stalo. Barry sice celou věc zlehčuje, vzápětí však dostanou podobný vzkaz i ostatní. Je tu opět Den nezávislosti a z temnoty se vynoří maskovaný muž, který je začne jednoho po druhém zabíjet rybářským hákem.[Ringer] The Ten Most Promising Pilots for Fall 2011

21. dubna 2011 v 22:16 | Hanka.piper
Chystaný seriál Ringer se Sarah Michelle Gellar v hlavní roli i na webu "Warming Glow" vysloužil třetí místo v žebříčku nejočekávanějších a nejslibnějších pilotů pro letošní podzimní seriálovou sezonu.

Slova "CBS" a "drama" společně znějí asi tak chutně jako tříhodinový maratón stejné epizody "Osbournes Reloaded" pořád dokola, ale když k nim přidáte jména jako "Sarah Michelle Gellar," "Nestor Carbonell" a spojení "nehoda na lodi", můj zájem se zostří. Gellar, která si v TV nezahrála od roku 2003, co byla ukončena Buffy, si v Ringer střihne ženu na útěku, který se skrývá tak, že žije život své bohaté sestry, než zjistí, že i na ten je vypsaná odměna. A aby toho nebylo málo, má dokázat něco, co od dob Lindsay Lohan v The Parent Trap nikdo pořádně nezvládl - Gellar si zahraje obě sestry.

Dále v žebříčku najdeme například Alcatraz J.J. Abramse, 17th Precinct Ronalda Moore (s Jamie Bamberem, Tricii Helfer a Jamesem Callisem z BSG) nebo House of Lies s Kristen Bell v hlavní roli.

Sarah Michelle Gellar's new CBS thriller pilot 'Ringer':

20. února 2011 v 12:14 | Hanka.piper
© Serialy-hanka.blog.cz
Doposud ten seriál byl v povědomí jen jako drama o "problémové mladé ženě na útěku, která se skrývá za životem své bohaté sestry-dvojčete dokud nezjistí, že i na život její sestry je vypsaná odměna." Dost neurčité. Čekáte na další detaily? Peter Traugott, producent pilotu, poskytl EW rozhovor ohledně pilotu, jeho záviděníhodné hvězdy Sarah Michelle Gellar a o tom, jak ji přemluvil, aby se vrátila na komerční stanici (chtěla na kabelovku) a proč se tenhle seriál hodí na CBS.

Co přesně je Ringer (Dvojník)?
"Zaprvé je to thriller o vykoupení a o pomstě. Je tam pohled dvou sester, které se po tragedii v minulosti odloučily. A jedna z nich teď hledá spásu a druhá pomstu. Ta, která hledá spásu má mnohem složitější život. Když její sestra zmizí, převezme její identitu. Žije život své úspěšnější sestry jen aby nakonec zjistila, že i její život je plný nebezpečí a komplikací. Druhá sestra se za ni vydává a pak zjistí že se ji někdo pokouší zabít.

Proč Sarah Michelle Gellar? Jak jste ji dostal zpět na komerční televizi?
Sarah uvažovala o návratu do TV před pár lety a moc chtěla dělat něco na kabelovce. Částečně kvůli tématům, která se na kabelovce vysílají. Ale komerční televize teď tyhle dvířka taky trochu pootevřela. Scénář byl velmi specifický a s kolegyní Rachel Kaplan jsme našli mladé scénáristy (Eric Charmelo a Nicole Snyder ze Supernatural) a chmátli jsme po něm. Manažer Sarah ji to ukázal a taky se do toho zamilovala. Nebyla si ale úplně jistá televizí, protože nevěděla, zda bude moct dělat to, co chce. Když si to přečetli ze CBS, sáhli po tom a líbilo se jim i obsazení Sarah, což ji přimělo přemýšlet o tom víc.

Sarah Michelle Gellar: New Project: Ringer

16. ledna 2011 v 20:36 | Hanka.piper
© Serialy-hanka.blog.cz
Sarah Michelle Gellar se po delší době opět vrací na televizní obrazovky a to dramatu "Ringer" pro televizní stanici CBS.

Sarah si v tomto seriálu zahraje hlavní postavu - mladou dívku, která je na útěku před mafií. V naději, že zmate své pronásledovatele se začne vydávat za svou bohatou sestru - dvojče. Bohužel, na hlavu její sestry je také vypsána tučná odměna.

Sarah se měla na obrazovky vrátit už v roce 2009, kdy byla obsazena do pilotu "The Wonderful Maladys", ten se ale nakonec neodvisílal. Od roku 2003, kdy Sarah dotočila "Buffy, the Vampire Slayer" se objevila ve "Scooby Doo 2", "The Grudge 1+2" nebo "Southland Tales".

Seriál "Ringer" je napsaný scénáristy a producenty seriálu "Supernatural" - Eric Charmelon a Nicole Snyder. Spolupodílet se na něm budou ABC Studios, CBS TV Studios a Brillstein Entertainment Partners.

[Sarah] Magazine Scans #001

21. srpna 2010 v 20:42 | Hanka.piper
© Serialy-hanka.blog.cz

Sarah Michelle Gellar

1. srpna 2010 v 16:49 | Hanka.piper
© Serialy-hanka.blog.cz
Jméno: Sarah Michelle Gellar
Povolání: Herečka
Věk: 33
Datum narození: 14. 04. 1977
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 158 cm

Sarah začala svoji hereckou kariéru již ve čtyřech letech, právě když jedla v místní restauraci ji objevil jeden agent. O tři týdny později měla první práci v televizním filmu "An Invasion of Privacy" (1983). Také si v tomto věku zahrála v reklamách pro Burger King a McDonalds "The Battle of the Burgers". V roce 1984 se její rodiče rozvedli. Ve stejný rok se objevila jako Philova dcera ve filmu "Over the Brooklyn Bridge".

V průběhu několika následujících let dostávala několik menších rolí ve filmech i v televizi. První velký zlom přišel v roce 1993, když si zahrála v roli Kendall Hartové ve televizním seriálu "All my children", kde působila 2 a půl roku. Za tuto roli byla v roce 1994 nominovaná a v roce 1995 již obdarována cenou Emmy v kategorii "Younger Leading Actress".

 
 

Reklama
Reklama
© Serialy-hanka.blog.cz

Copyright © 2006-2010 Serialy-Hanka.blog.cz

© Serialy-hanka.blog.cz

I support: