Srpen 2010

Xander and Anya: Love Story?

30. srpna 2010 v 22:47 | Hanka.piper |  Xander&Anya
© Serialy-hanka.blog.cz
LOVE STORY

Bylo přirozené, že se Anya, jako bývalá démonka pomsty, dá dohromady se Scoobies. Anya nemá zájem o záchranu světa, ale má slabost pro Xandera a dává mu své city jasně najevo. Xander zpočátku nemá zájem, ale brzy spolu naváží vztah - většinou řízěný Anyiným zájmem o přesun Xanderova oblečení. Pomalu ale jistě se jejich vztah stává vážným, začnou spolu bydlet a Xander požádá Anyu o ruku.

ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI?

Pohádková svatba, po které Anya touží se ale nekoná. Zahořklá obět Anyiny minulosti navštívá Xandera s možnou budoucností s jeho ženou a dětmi, a to, co uvidí ho vyděsí. Uvědomí si, že není připravený čelit možnosti, že by jednal špatně. Anya je zničená a vrací ke svým způsobům démonky pomsty - nezmiňujeme její sex se Spikem v Magic Boxu. Ačkoli to pro Xandera a Anyu není Šťastně až do smrti, utěšujeme se tím, že víme, že se stále milují, což dokládá Xanderova reakce na její tragickou smrt v boji proti Prvnímu.

"Líbíš se mi. Jsi legrační, a hezky stavěný. A upřímně, je směšné mít takto oddělená těla a ... nespojit je."
Anya na Xandera - The harsh light of day


[Bangel]: Who are you? (1x01)

30. srpna 2010 v 19:00 | Hanka.piper |  Bangel | Moments
Rozhodla jsem se vám sem dávat moje nejoblíbenější momenty Buffy a Angela. A jak jinak začít, než jejich prvním setkáním?

© Serialy-hanka.blog.cz

Angel: Is there a problem, ma´am?
Buffy: Yeah, there´s a problem. Why are you following me?
Angel: I know, what you´re thinking, but don´t worry. I don´t bite.
[Promo 3 season] Angel

30. srpna 2010 v 16:47 | Hanka.piper |  Angel(us)
© Serialy-hanka.blog.cz
David Boreanaz: Brennan Needs to Chase Booth in Season 6

29. srpna 2010 v 18:32 | Hanka.piper |  DB: Info and News
© Serialy-hanka.blog.cz
Booth samozřejmě podnikal spoustu věcí, zatímco byl pryč z Jeffersonského týmu. Uvidíme v jeho životě nové změny, kromě nového vztahu?

David Boreanaz: Ano, určitě se změní, protože si je mnohem více jistý tím, co se kolem něj děje. A samozřejmě i s jeho spoluprácí s Kůstkou, bude něco jako: "Hele, podívej se, jaký mám skvělý život. Budu se snažit, aby jsi žárlila, koukni, koho mám."

Takže Booth připouští, že jeden z důvodů jeho nového vztahu je to, aby donutil Brennanovou žárlit a ukázat jí, o co přichází?

DB: Ano, to je ta myšlenka. Chcete, aby mě tohle sérii trochu "lovila".

To je spravedlivé, protože Booth strávil posledních 5 let tím, že ji "lovil" svým vlastním způsobem. Skutečně na jejich vztahu pracoval, možná je to ona, která by pro něj měla jednou něco udělat.

DB: Jo, myslím, že by to bylo hezké.

Když Booth opustil Hannah, aby se vrátil do D.C., myslel si, že ji ještě někdy uvidí? Chce ji znovu vidět?

DB: No, určitě ji chce vidět. Musel se domů vrátit kvůli Parkerovi. To je pro něj důležité. Musel se vrátit ke svému synovi. Něco se stane v první epizodě, zatímco trénuje povstalce, je to docela smutné.


MY FF - Věříš na kouzla? - 8.část

29. srpna 2010 v 0:20 | Hanka.piper |  My Fan Fiction Bones
© Serialy-hanka.blog.cz
Teď jí ale chtěl ukázat svou další část, kterou ještě tak zdaleka neměla šanci poznat. Byl připravený to udělat a věděl, že ona po tom taky touží. Bylo to až moc krásné na to, aby to mohlo být skutečné, ale i kdyby to byl jen další sen, nechtěl to promarnit. Teď, nebo nikdy.

Přiložila své rty na ty jeho a vychutnávala si jejich chuť plnými doušky. Jako bezedný pohár s vínem. Tak dobrým, že by bylo hřích přestat pít. Vybavil se jí jejich první polibek. Tehdy v dešti...

"Chtěl jsem se ti přiznat k...Podívej, mám problém s gamblérstvím, ale pracuju na tom," nevěděla, proč má potřebu jí to říkat.
"Proč jsi měl pocit, že mi to musíš říct?"
"Já nevím. Jen mám pocit, že by to třeba mohlo nějak pokračovat."
"Proč máš pocit, že by to mohlo nějak pokračovat?" Zeptala se, i když to už sama věděla.
"Prostě...mám pocit, že tě políbím," než to dořekl, tak už se líbali. Bylo to tak intenzivní. Aspoň do doby, než natroubil taxík. Tehdy věděla, že nemůže dovolit, aby to zašlo dál. Ne, že by pak mohla litovat, ale prostě to nebyl její styl. Ne, když byla opilá. Na tohle musela mít čistou hlavu.


A teď ji měla...


[Buffy] Deaths

28. srpna 2010 v 23:48 | Hanka.piper |  Buffy Anne Summers
© Serialy-hanka.blog.cz
Buffy zemřela ve věku šestnácti let poté, co byla pokousána a utopena Pánem. Byla to klinická smrt, v níž srdce přestává bít, ale stále existuje mozková činnost. Tato smrt aktivovala Kendru Youngovou jako Přemožitelku.

Buffyina druhá smrt nastala, když jí bylo dvacet let, když se obětovala, aby zachránila Dawn a svět tím, že skočí z věže a použije svoje vlastní tělo k uzavření mystického portálu. Byla pohřbena na hřbitově v Sunnydale, kde její tělo odpočívalo 147 dní dokud ji Willow, Xander, Tara a Anya nevzkřísili.

Když byla Buffy zastřelena Warrenem Mearsem, tak v nemocnici na chvíli upadla do limbu, pak ji Willow zachránila odstraněním střely díky telekinezi. Buffy ani nikdo jiný nizky neuznal, zda to znamenalo třetí smrt.

Buffyina noční můra se stala skutečností, když byla Pánem přeměněna na upíra, kvůli kómatu Billyho Palmera byla neúmyslně sloučena hranice mezi realitou a sny. Po Billiho porbuzení byla ale navrácena zpátky skutečnost.

V alternativní verzi Buffy také zemřela rukou Pána, který jí zlomil vaz, ale tato časová osa byla vymazána Gilesem.

"Hey, I've died twice."
―Buffy Summers


[Buffy] Powers and abilities

28. srpna 2010 v 23:33 | Hanka.piper |  Buffy Anne Summers
© Serialy-hanka.blog.cz
Buffy je Přemožitelka a má síly, jako ostatní Přemožitelky, včetně nadlidské síly, rychlosti, hbitosti, reflexů, rychlého hojení a omezené schopnosti vnímat přítomnost démonů.

Má kolektivní paměť všech předchozích Přemožitelek a má určitou míru předvídavosti, která ji umožňuje vidět nadcházející události v jejích snech, jako její dočasnou smrt z rukou Pána, Angelovu proměnu v Angeluse a příchod Gentlemenů.

Po událostech v Retreat (komiks), Buffy získala nové schopnostil. Její síla, rychlost, vytrvalost, a reflexy byly vylepšeny, aby ybla na mnohem lepší úrovni.

K jejím novým schopnostem patří létání, nadlidský sluch, teleskopické vidění a něco jako torchu nezranitelnost. Willow tvrdí, že zdrojem těchto nových schopností je to, že Buffy absorbovala kolektivní schpnosti všech Přemožitelek, které zemřely, když zatajovaly své schopnosti, i když Angel tvrdí, že je to odměna.


Buffy: Třetí největší televizní postava za 20 let

28. srpna 2010 v 22:55 | Hanka.piper |  Buffy Anne Summers
© Serialy-hanka.blog.cz
Buffy Summers, kterou hraje Sarah M. Gellar, se umístila na žebříčku největších postav vytvořených pro televizi a film za posledních 20 let.

Tento průzkum zveřejnil americký časopis Entertainment Weekly.

Buffy se umístila třetí za Harrym Potterem (Daniel Radcliffe) na druhém Homerem Simpsonem na prvním místě.

S pomyslnou bramborovou medailí skončil Tony Soprano ze seriálu HBO Rodina Sopránů a na páté místo se dostal zloduch Joker.

Do první desítky se dále dostala Rachel ze seriálu Přátelé, Střihoruký Edward ze stejnojmenného filmu, Hannibal Lecter z Mlčení jehňátek, Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě a animovaná postava Spongebob ze seriálu Spongebob v kalhotách.

Seznam stovky největších televizních a filmových postav byl zveřejněn 31.května 2010 při příležitosti 20.výročí existence časopisu Entertainment Weekly.
© Serialy-hanka.blog.cz

Copyright © 2006-2010 Serialy-Hanka.blog.cz

© Serialy-hanka.blog.cz

I support: