6x03 Wither (Uvadat)

29. května 2008 v 15:15 | Hanka.piper
Vysílání v USA: 12/10/2006
Vysílání u nás: N/A
Scénář: Tracy A. Bellomo
Režie: Whitney Ransick
Dále hrají: Justin Hartley jako Oliver Queen / Green Arrow, Aaron Ashmore jako Jimmy Olsen, Amber McDonald jako Glorie, skupina The All-American Rejects
Oficiální popis: Lex, který má stále pocit viny za zkázu kterou způsobil jako Zod, uspořádá charitativní maškarní ples pro město a najme si skupinu The All-American Rejects aby na něm hrála. Zatím, Clark a Chloe pronásledují stvoření, které používá mužské lidské těla jako prostředek na rozmnožování. Honba za ním nabere na obrátkách, poté co zajme Jimmyho Olsena. Lois neochotně souhlasí, že bude partnerkou Olivera Queena na Lexovom plesu.


Popis dílu:
Díl začíná na tzv. líbacím palouku, kde v každém autě sedí, nebo spíše řečeno kroutí se v různých polohách nějaká dvojice. V každém až na jedno. V tom sedí Chloe a Jimmy.Podle toho jsou tam kvůli jednomu skvělému článku, ovšem jeho chování tomu nenasvědčuje. Poté když už se chce ke Chloe přitulit ho ona zarazí začnou si povídat o jejich vztahu.Po nepříliš přesvědčivé debatě o zpomalení se na sebe vrhnou:-) Ovšem přeruší je výkřik neznámě dívky, která mezitím se svým společníkem :-) vyrazila k jezeru. Naše redaktorská dvojka najde tuto dívku pověšenou dva metry na stromě. Následuje sambády séjv mí....
Lex chystá maškarní ples na podporu obětem Černého čtvrtka. Martha je pozvaná a chce sebou vzít i Clarka, který ale odmítá...chudáášek nemá rád kostýmy...Ples se probírá i na zámku, ovšem v krapet odlišné atmosféře. Lana je v novinách jako další Lexovo děvče, což se jí nelíbí a následuje menší nepříliš chápavá debata.
Za Chloe přišel Clark, a ta mu hned vyklopí co se stalo.Společně dojdou k názoru, že to musel být nějaký meteoritem ovlivněný týpek a vše zatím směřuje k dívčině milenci. Ten se totiž zatím nenašel. Lois si mailuje s bulvárem u Kentů na farmě. Na dveře klepe Oliver Queen, který přinesl nějaké lejstro Ma rthě.Lois ovšem namá páru kdo to je a tak mu poděkuje súsměvem na rtech, dá mu tuzéra a Ollie vysmátý odchází.Martha Lois řekne, komu to dala pár dollarů a Lois ztvrdne úsměv.:-) Vypraví se do lesa, kde už probíhají rozsáhlé pátrací akce a tam Clark pozná "strážkyni" parku Glorii. (Ehm, no vypadá to, že se nám do ní Clarkie trochu zakoukal...) Hodí po okolí očkem a najde onoho zmiňovaného boyfrienda.Při jeho vyprošťování ze zamotaných větví jakéhosi podivného plevele se Clark pořeže. Nebo popíchá?:-) Chloe si hned uvědomí, že rostlina není z této planety. Teorie meteor freak tedy padá.
Kluk má v hrudním koši jakési podivné semena a Clark se rozhodne vydat za svým sokem, tedy Lexem.Hlavně teda do jeho zahrádky. Omrkne to tam a najde jakousi rostlinku s bobulkama, ale následně ho odtud Lex kultivovaným hlasem vykope. Lana navštíví Chloe. protože už zase cítí pochybnosti ve svém vztahu. Tentokrát s Lexem. Nakonec to vyřeší tak, že to s ním přece jenom zkusí Jimmy, který chce definitivně Chloe se i přes svůj odpor vydat do lesa.Tak si s ním ovšem pohraje Gloria. A tak Jimmy skončí přimotaný k jakési hranici.
Lois s dárkovým košem plným věcí, na které je Oliver alergický :-), přišla orodovat za Marthu. llie ji pobaveně pozoruje a pozve ji na ples.Už má pro ni i přychytané šaty.Lois souhlasí. Znovu v nemocnici - přivážejí mrtvou strážkyni parku. Ale není to ta co jsme měli možnost obhlédnout na začátku.Kluk v nemocnici zemřel.Z jeho pokoje je deštný prales. Ovšem ne u elektrické zásuvky...Clarkovi to docvakne a utíká za podvodnicí.Tak na Zemi tu máme přijatelné samečky:-)...(proto zabila jenom tu holku). A tak Gloria nejdříve pěkně poděkuje Clarkovi za vysvobození z Phantom Zone a potom mu udělá díru do bříška.
Na plese : Lex aLana se usmiřují...no jo no... Lois s Oliverem jako Robin Hood a jeho Marianna,si povídají a zjišťují, že se přitahují:-)Po officiálním pozdravení s Lexem (Ollie s ním chodil do školy), Lois přece jenom seznamuje Marthu a Ollieho a obchod je uzavřený. Chloe saves the day again.Jako obvykle. Kopne elektrikou ten plevel co je omotaný kolem Clarka. Clark běží vyřídit Glorii a Chloe se musí postarat o Jimmyho, který byl uvězněný nedaleko Clarka. Najde ji jak ohmatává nějakého samečka, ale potom už si s ním poradí svým ohnivým pohledem.
Chloe v sanitce vyhrožuje zachranářům a potom defibriluje Jimmyho.To v něm zabíjí mimozemské pozůstatky a probouzí se z bezvědomí. Po plese už to vypadá na hubana mezi Lois a Olliem, ale ten naschvál netrefí, plechovku. Radši střelí do něčeho menšího:-)Sladká odměna nebude...Neboj se.Dočkáš se. Lex s Lanou si zase povídají, ale poto se na sebe vrhnou.Každý je spokojený jen Clark je sám ve stodole se svým hopkacím balonkem.
>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S.i.m.o.n.k.a S.i.m.o.n.k.a | Web | 29. května 2008 v 16:21 | Reagovat

http://ss-narnie.blog.cz/0805/vgs-0-1

na mém blogu je VGS ... jestli chceš přihlaš se ... budu moc ráda

2 Lady ŠmoulinQa - Sbéčko Lady ŠmoulinQa - Sbéčko | Web | 29. května 2008 v 20:32 | Reagovat

už si vpomínám,ten díl jsem viděla,byl dobrej :)

3 Lady ŠmoulinQa - Sbéčko Lady ŠmoulinQa - Sbéčko | Web | 29. května 2008 v 21:29 | Reagovat

Ahojky,si moje (dlouhodobý)Sbénko a u mě právě probíhá Narozeninová bleskovka :)

4 JessinQa → SbéčkOo JessinQa → SbéčkOo | Web | 30. května 2008 v 18:32 | Reagovat

Už jsem se z výletu brátila.Promiň,že ti dneska nic nenapíšu na blog,nestíhám,ale někdy to napravím x)

PS:Měj se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© Serialy-hanka.blog.cz

Copyright © 2006-2010 Serialy-Hanka.blog.cz

© Serialy-hanka.blog.cz

I support: