Červen 2007

Hry

26. června 2007 v 13:40
A pár těch nejlepších např. http://www.superhry.cz/games/844/ ve které jde o záchranu farmy postavením potrubí, nebo http://www.superhry.cz/games/843/ kde musíte s klečkem sbírat kuličky a hvězdičky v různých misích.... http://www.superhry.cz/games/819/ tady zase máte posunovat kostku v prostoru, aby se dostala k portálu, a třeba ještě http://www.superhry.cz/games/811/ Zákon schválnosti, fakt super hra.... a myslím, že jsou 4 :-))http://cz.agame.com/cs/agames/8/1/000473.html http://cz.agame.com/cs/agames/6/2/000434.html http://cz.agame.com/cs/agames/6/2/000434.html http://cz.agame.com/cs/agames/6/1/000427.htmlhttp://cz.agame.com/cs/agames/8/8/000475.htm a pamatujte KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ !!!
Kdyby jste si s nějakou hrou nevěděli rady, písněte do komentářů, a pokud budu vědět, ráda vám poradím.... !!!! :-)

LVK Velké Karlovice fotky

22. června 2007 v 18:39
Originální foto [1.jpg - 48kB]
Družstvo č.2 s vedoucí p.u. Dobiášovou
Originální foto [2.jpg - 67kB]
Družstvo č.1 s vedoucí p.u. Schäferovou
Originální foto [3.jpg - 66kB]
Chata...
Originální foto [4.jpg - 60kB]
Vlek !!! :-)))
Originální foto [5.jpg - 50kB]
Paní učitelky a paní zdravotnice....
Originální foto [6.jpg - 58kB]
jaj...
Originální foto [7.jpg - 51kB]
P.u. Dobiášová
Originální foto [8.jpg - 52kB]
"krasolyžaři"
Nela, Petik a Saki :-)))

Holly a její cesta k seriálu Čarodějky...

18. června 2007 v 21:40 Holly Marie Combs Donoho
Fanoušsi Čarodějek si asi nedokážou pro roli chytré, sexy a komické Piper představit někoho jiného. Faktem ale je, že při konkurzu se Combs ucházela o Phoebe a k roli Piper zkoušela přemluvit svou kamarádku.
"Když jsem byla uprostřed konkurzu, Shannen Doherty (Prue) měla scénář pohozéný na zadním sedadle auta. Zeptala jsem se jí, jestli už ho četla, ale ona ale ona odpověděla, že se k tomu ještě nedostala. Tak jsem jí přesvědčila, aby si to přečetla. líbilo se jí to, a když se setkala s Aeronem Spellingem (producent), přemluvila ho, aby mě obsadil do role Piper, " vysvětlila časopisu Entertainment Weekly, jak se ke své roli dostala.
Combs začala natáčet televizní reklamy v deseti letech. Objevila se v několika televizních filmech, ale nejznámější zůstala díky své roli dospívající dcery Toma Skeritta a Kathy Baker v seriálu Picket Fences.
Její čarodějnická role stále nabírala na obrátkách. po tom, co scénáristé odstranili ze seriálu Prue, na Piper připadla úloha nejstarší ze sester a stala se taky první maminkou.
"Má postava prochází životními etapami, " říká Combs. "Snaží se stát hlavou rodiny a držet věci pohromadě. Za to jsem vážně vděčná, protože si můžu zkoušet opravdové věci uprostřed téhle fantazie." Combs také přibylo na place pár povinností. Od roku 2004 se spolu s Alyssou milano (Phoebe) staly producentkami seriálu. "Je to skvělé," říká Combs. "Dostaly jsme pocit, že se opravdu podílíme na kretivní práci...

Holly Marie Combs

18. června 2007 v 21:19 Holly Marie Combs Donoho
Datum narození:3.12.1973
Místo narození:San Diego,Kalifornie,USA
Znamení:Střelec
Kariéra:U nás je známá hlavně díky seriálu čarodějky a možná si ji pamatuješ i ze seriálu Picket Fences.V 10 letech vystupovala v televizních reklamách,ve 13 letech si zahrála malou roli ve filmu Sweet Hearts Dance,kde hrál také Don Johnson a Susuan Sarondon.
Co miluje:Zahradničení,jízdu na koni a zvířata-kromě tří koní a dvou psů má králíky,ryby a ptáky.
Čeho se bojí:Nadváhy!Od začátku své kariéry si Holly přísně hlídá svůj jídelníček,protože má neustálý strach,že přibere.Když jí bylo 15 let,měla prý neuvěřitelných 120cm přes boky.
Zajímavosti:Kromě herectví se Holly věnuje charitě a pracuje jako mluvčí organizace bojující proti rakovině prsu.Má čtyři tetování.
Životopis:
Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.

Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences.

Naše němčinářka

11. června 2007 v 15:05
Stejně jako naše třídní, je to kráva !!!
Učí nás němčinu 3 roky a umíme kulové... A tohle mi došlo až když jsem jela na německou olympiádu do NJ. Byla jsem poslední a to jenom kvůli ní.... NENÁVIDÍM JI !! A to jsem (nechci abyste to brali jako něco co to není ) nejlepší ze třídy... Takový trapas jsem ještě neměla. Ikdyž vám to připadá, jako že to trapas není, že někdo musel být poslední, tak to tak není....
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!!!!! ZABIJU JI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdybych měla její fotku, tak vám ji pošlu, protože takový běs z údolí jste ještě neviděli!! Hrůza, místo vlasů má převařené nudle, místo obličeje má pagáč (bramborák), a.... o zbytku radši nemluvím.... To byste ji vážně museli vidět. A jak se oblíká, děs a hrůza....
NEJRADŠI BYCH JI ZABILA.... A MYSLÍM, ŽE ZASE NEJSEM SAMA !!!!!

Naše třídní

11. června 2007 v 14:53
Ahoj!!
Naše třídní učitelka (jmenovat ji nebudu, přezdívku má čakra....) je strašná....
Mě osobně zprotivila všechny předměty, které nás učí (tělocvik, matika, občanka...). Matika, i když se to většině zdá neuvěřitelné, byla jeden z mých oblíbených předmětů. Samozřejmě než jsme dostali čakru. Fuj !!!!!!! Teď matiku nenávidím, stejně jako tělocvik, který jsem měla jakžtakž ráda...ale teď už ne !! Milovala jsem basket, ale když mi řekla, že na koš nesmím střílet zepředu, ale z boku a musím dělat dvojtakt ( nevím co do toho plete hudebku ). V tu chvíli jsem myslela, že ji zabiju.... A taky miluju fotbal, ale ten už mi nezprotiví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten si nenechám vzít !!!
Ona je vegetariánka... já proti vegetariánům nic nemám, ale štvalo mě co o tom říkala, mě osobně to připadalo jakoby nám to vnucovala, a to se mi nelíbí. Humor má strašný. A chodí oblíkaná jak debil... jako kdyby nevěděla co se nosí - no, jako moje mamka :-D
NENÁVIDÍM JI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MYSLÍM, ŽE NE JENOM JÁ........

Sranda

10. června 2007 v 20:03
Máte rádi legraci?
Zajděte na http://eprdel.cz/ tak zažijete zábavy, až vám budou praskat všechny buňky :-D Nebo zajděte na http://www.rajsmichu.cz/ tak je to taky dost hustý :-).... na vtipy je nej http://www.ftipky.cz/ a máte po srandě :-D
Nebo, že by ještě ne ??
Kniha, nejlepší přítel člověka !!
Myšákova pomsta :-D
Plážový playboy na scéně !!!!!!!!!!

Hodiny

10. června 2007 v 19:32
Chceš si taky vytvořit hodiny??
Tak jdi na http://www.clocklink.com/ENG/gallery_seasons.htm a vytvoř si je, jako já.... nevíš si rady?? Napiš do komentářů, pokusím se pomoct :-)

Moje třída

9. června 2007 v 14:31
Ahoj !!
Jestli mám říct něco o naší třídě, tak to, že jeto nejlepší třída na světě :-D Jsme tým a pomáháme si... Sice máme blbou třídní učitelku, ale už jsme si zvykli na to, že se jí zbavíme až v roce 2008 :-) Nedá se nic dělat... Do konce 4. třídy jsme měli nej učitelku. Byla s ní zábava a učení nás bavilo. V 5. třídě jsme měli jinou p.u. mysleli jsme, že nic horšího neexistuje (na vánoční prázdniny nám dala skvělý dárek, 2 listy matiky, 2 listy češtiny a 1 list něčeho....), ale mýmili jsme se. Od 6. třídy máme tu naši nej....horší učitelku na škole (ještě je tam jedna, ale ony jsou tak nastejno), ve městě, v ČR, v Evropě, na Světě, v Galexii............. Naše třída se nachází na http://www.spoluzaci.cz/schoolScreen?schoolId=2201 rok zakončení 2008, Nej kámoši!!!.... kdyby jste náhodou chtěli heslo, pistěte do komentářů a uveďte pls e-mail, pošlu vám ho na něj......... :-)
© Serialy-hanka.blog.cz

Copyright © 2006-2010 Serialy-Hanka.blog.cz

© Serialy-hanka.blog.cz

I support: